תנאי שימוש ומדיניות פרטיות

  1. עמוד זה מפרט את תנאי השימוש ומדיניות הפרטיות לשימוש באתר בו הינך גולש כרגע. גלישה באתר מהווה הסכמה לתנאי השימוש האלו ו/או לתנאי השירותים המוצעים בו. 
  2. לתשומת לבך, תנאי השימוש האלו עשויים להשתנות מעת לעת ללא התראה מוקדמת. 
  3. התוכן המפורט באתר איננו מהווה תחליף לייעוץ מקצועי אשר ניתנת אישית על ידי רופא מוסמך או כל גורם מקצועי כשיר אחר.
  4. כל התוכן המופיע באתר מוגן בזכויות יוצרים אשר נמצאות בבעלות בעלי האתר ומפעיליו. אין לשכפל, לצלם, להעתיק, להפיץ, לשנות, למכור או לעשות כל שימוש בתוכן המוצג באתר זה. האמור חל על כל סוגי התוכן אשר נמצאים באתר, כולל: טקסט, תמונות, סרטוני וידאו, תבניות עיצוב, קוד, ועוד. 
  5. עקב עבודות שדרוג או תחזוקה באתר, לעיתים עשויים לחול שיבושים בפעילותו התקינה. שיבושים עשויים לחול גם עקב ארועים בטחוניים, מזג אוויר, כוח עליון, ועוד. בעלי האתר ומפעיליו אינם אחראים לנזקים או תקלות שיחולו על גולשים עקב תקלות בפעילות האתר. 
  6. במידה ועולה חשד כי משתמש מסויים מסב נזק לאתר, לפעילותו התקינה, לבעלי האתר או מפעיליו, או כל גורם אחר המעורב באתר או בעסקים המקושרים אליו, מפעילי האתר ובעליו שומרים את הזכות לחסום, להגביל או להרחיק באמצעים דיגיטליים ו/או משפטיים משתמשים שכאלו. 
  7. אתר זה משמש בין היתר לצרכי תדמית ושיווק. אי לכך, באתר משולבים אמצעי ניטור דיגיטליים שונים כדוגמת פיקסלים, עוגיות, ועוד. אמצעים אלו אוספים מידע באופן אנונימי בלבד. מידע זה לא יועבר לשום גורם צד ג' שאיננו רלוונטי לשיווק וקידום האתר או העסקים המקושרים אליו. 
  8. אתר זה מספק אפשרויות ליצירת קשר עם מפעילי האתר ובעליו, אשר שומרים על הזכות לשמור על קשר עם גולשים שהשאירו פרטים או ניסו ליצור קשר במסגרת המותר בחוק. 
  9. פתרון בעיות ומחלוקות בין גולשים לבעלי האתר ומפעיליו יתקיים בהתאם לדין הישראלי ובסמכות בתי המשפט של מדינת ישראל.