אודות ד"ר רוני ז'יץ

ד"ר רוני ז'יץ

בוגר בית הספר לרפואת שיניים באוניברסיטה העברית הדסה ירושלים. בוגר ההתמחות ליישור שיניים באוניברסיטת תל אביב. מומחה ליישור שיניים ולסתות ובעל מרפאות פרטיות בתל אביב, ובראשון לציון, מרפאות בהן הוא מטפל באמצעות טכנולוגיות ושיטות טיפול מהמתקדמות בעולם, ומתעדכן באופן שוטף בכל החידושים בתחום. בעל נסיון מקצועי של כ- 40 שנה בתחום יישור השיניים.

עוסק בטיפולים מורכבים כגון יישור שיניים משולב עם ניתוח לסתות, משיכת שיניים כלואות, מקרים מורכבים הכוללים יישור שיניים ושיקום הפה, וכן מקרים של חוסר שיניים מולד. מדריך בכיר בהתמחות ליישור שיניים בבית החולים רמבם בחיפה. בוחן מטעם משרד הבריאות להסמכת מומחים ליישור שיניים. חבר באגודה האורטודונטית. חבר באיגוד האירופאי ליישור שיניים EOS.

 

יישור שיניים בשיטת אינויזליין

לאחר שנים רבות שבהן בוצעו במרפאות יישורי שיניים במגוון טכניקות (בראשן יישור עם טבעות), כיום ד"ר רוני ז'יץ מתמקד ביישור שיניים בשיטת אינויזליין (Invisalign) פורצת הדרך. השיטה מבוססת על פלטות שקופות (קשתיות) כמעט בלתי נראות שמביאות עימן נוחות מירבית לאורך כל התהליך. ההחלטה להתמקד ביישור שיניים בשיטת אינויזליין נבעה מההבנה שמדובר בשיטת יישור השיניים המתקדמת ביותר בעולם, ומתוך רצון להביא תוצאות מצויינות לכל המטופלים. 

נכון לכתיבת שורות אלו, ד"ר רוני ז'יץ הוא המוביל בארץ מבחינת ניסיון וכמות יישורי שיניים בשיטת אינויזליין בשנה האחרונה. 

צוות המרפאה

בנוסף לאורתודונט הבכיר ד"ר רוני ז'יץ, צוות המרפאה כולל רופאי שיניים מנוסים. בין אלו ראוי לציין את ד"ר דן ז'יץ, דור ההמשך של המרפאה.  

צוות המרפאה כולל גם שינניות, סייעות, ומזכירות רפואיות מיומנות. תחת ניהולו של ד"ר רוני ז'יץ כל צוות המרפאה נרתם לבצע את יישורי השיניים האיכותיים ביותר שניתן לקבל בארץ. 

הטכנולוגיה

על מנת לספק את התוצאות הטובות ביותר, ד"ר רוני ז'יץ השקיע בציוד והטכנולוגיה המתקדמים ביותר. 

בין אלו ניתן לציין סורק דנטלי תלת מימדי, בעזרתו ניתן לסרוק את פה המטופל ותוך דקות לקבל מודל תלת מימדי מדוייק של הפה והשיניים. הסריקה התלת מימדית מחליפה את השיטה המיושנת של לקיחת מידות בעזרת חומר וכפות מידה המוכנסים לתוך הפה. 

במרפאה גם מדפסת תלת מימדית ייחודית אשר משמשת לייצור קשתיות ועזרים נוספים ליישור השיניים בו במקום, בהתאם למודל שייצר הסורק.  

צרו קשר

סניף תל אביב

  • ויצמן 14 קומה 15, יחידה 1509, תל אביב
  • 03-6956191 | 03-6092369

סניף ראשון לציון

  • היקב 10 א', ראשון לציון
  • 03-9524485 | 03-9524486